Oferta

Makijażystka - dlaczego warto skorzystać z jej usług?

Pierwsze wrażenie kształtuje się w ciągu kilkunastu sekund, decydując o sukcesie w relacjach towarzyskich i biznesowych. Znaczący wpływ na postrzeganie naszej osoby ma nienaganny wygląd. Niezależnie od tego, kim jesteśmy, zależy nam, by inni odbierali nas pozytywnie. Decydującym elementem wizerunku i głównym punktem kontaktu wzrokowego jest nasza twarz. Profesjonalny makijaż ślubny, biznesowy lub wieczorowy wykonany przez doświadczonego wizażystę pozwoli uniknąć wpadki w dniu ważnego spotkania lub wielkiego wyjścia.

Na czym polega profesjonalny makijaż?

Zastosowanie doskonałej jakości kosmetyków - wodoodpornych baz, utrwalaczy, preparatów antypotowych, używanych w pracy w TV, teatrze i filmie, pozwala zapomnieć o poprawkach nawet do 36h.

Właściwie wykonany modelarz, oparty na technikach światłocienia, wyeksponuje atuty i odwróci uwagę od niedoskonałości, nadając odpowiednich proporcji poszczególnym elementom twarzy. Techniki kamuflażu perfekcyjnie ukryją nie tylko niedoskonałości, takie jak przebarwienia, naczynka czy cienie pod oczami, ale także poważne i trudne do zakamuflowania defekty skóry. Profesjonalny makijaż ślubny lub wieczorowy to zbliżenie do klasycznego ideału piękna poprzez poprawę kształtu oczu, ust i brwi oraz proporcji między nimi. Całości dopełniają indywidualnie dobrane odcienie pomadki, różu i cieni do powiek, tworząc grę kontrastów, a tym samym najciekawszy punkt naszego wizerunku.

Zestawienie wizji wizażysty z preferencjami i wymaganiami malowanej osoby jest niezbędne do wykonania profesjonalnego makijażu, zadowalającego najważniejszą ze stron - klienta. Stosowane kosmetyki:

ŚLUBNA ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Dzięki ślubnej analizie kolorystycznej Panna Młoda otrzymuje odpowiedź, jak w pełni skoordynować makijaż i fryzurę z fasonem sukni oraz rodzajem dodatków. Zyskuje gotowe zestawienie kolorystyczne, w pełni harmonijne z jej typem urody i upodobaniami. Analiza obejmuje również dobór bieli ślubnej. Podczas spotkania wizażystka przedstawia kreatywne zestawy kolorów przewodnich (co istotne, nie jest to JEDEN kolor przewodni ale nowoczesne i kreatywne zestawienie 3-4 odcieni, najlepiej podkreślające urodę Panny Młodej). Odcienie dobierane są z wykorzystaniem profesjonalnych ram kolorystycznych, pozwalających na ocenę wpływu koloru na skórę i włosy Panny Młodej. Po zakończeniu ślubnej analizy kolorystycznej klientka otrzymuje: 1. Kartę wynikową analizy (Wedding Color Planner) z opisem jej bieli ślubnej, zestawem kolorów przewodnich, inspiracji i face chartem. 2. Wzornik ślubnych kolorów przewodnich (w formie poręcznego wachlarzyka) Barwy z wzornika stają się kolorami przewodnimi ślubu i od tej chwili wszystkie osoby współtworzące wizerunek pary młodej: wizażystka, grafik, specjaliści odpowiadający za wystrój sali, florystka powinni działać właśnie w oparciu o te kolory.

30-45min
70PLN zamiast 100zł

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ślubny to połączenie młodzieńczej świeżości z ponadczasową elegancją. Zastosowane barwy harmonizują z typem urody, nawiązując do stylu sukni, dodatków i wiązanki. Z pomocą odpowiednich technik można subtelnie podkreślić urodę Panny Młodej, zachowując jednocześnie zasady precyzyjnego i trwałego make-up'u. Prawidłowo wykonany modelarz twarzy oraz dodatki w postaci kępek rzęs czynią makijaż perfekcyjnym bez efektu maski. Trwałość i jakość makijażu zapewniają profesjonalne wodo- i potoodporne kosmetyki oraz preparaty utrwalające. Tak wykonany profesjonalny makijaż ślubny zapewni idealny efekt na fotografii i filmie.

30-45min
150PLN


MAKIJAŻ PRÓBNY - STYLIZACJA ŚLUBNA

Dzięki spotkaniu próbnemu unikamy niepotrzebnego pośpiechu i zdenerwowania w dniu ślubu. Makijaż ślubny próbny to konsultacje niezbędne do prawidłowego sporządzenia face chart'u - projektu makijażu, jaki przygotowuje wizażystka. Projekt odwzorowuje późniejszy makijaż ślubny. Po zapoznaniu ze szczegółami planowanej stylizacji (z uwzględnieniem sukni, biżuterii, fryzury i koloru kwiatów) makijażystka ustala i wykonuje proponowany makijaż ślubny, dopasowując go do typu urody oraz upodobań Panny Młodej. Zaprzyjaźniona kosmetyczka udzieli porad związanych z pielęgnacją skóry i zaproponuje niezbędne przed ślubem zabiegi

60min
120PLN
2 Makijaże próbne:
180PLN

MAKIJAŻ WIECZOROWY / MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

W dniu wielkiego wyjścia warto oddać się w ręce doświadczonej wizażystki, która za pomocą odpowiednich technik makijażu ukryje mankamenty i wyeksponuje atuty urody. Perfekcyjna cera i wyrazisty makijaż oczu świetnie prezentują się w sztucznym oświetleniu, czyniąc twarz umalowanej osoby piękną i interesującą. Makijaż wieczorowy w sposób pozytywny zaznacza naszą obecność podczas ślubu bliskiej osoby, studniówki lub balu karnawałowego, podkreślając urodę zgodnie z upodobaniami i bez względu na wiek. Makijaż okolicznościowy z dojazdem do domu klienta w cenie usługi na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.

30-45min
120PLN

KOREKTA PANA MŁODEGO

Makijaż Pana Młodego to w prawidłowym rozumieniu delikatna korekta niedoskonałości z zastosowaniem preparatu antypotowego i utrwalaczy, która pozwoli utrzymać naturalny i elegancki wygląd przez całą uroczystość. Subtelny efekt matowej skóry utrzymuje się bez względu na aktywność i temperaturę

15min.
45PLN

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY

Makijaż fotograficzny to jeden z najtrudniejszych rodzajów makijażu. Od make-up artist wymaga sporej elastyczności i porozumienia z ekipą realizującą sesję. Usługa dla osób prywatnych daje przede wszystkim długotrwały efekt perfekcyjnie wymodelowanej i gładkiej skóry bez niedoskonałości, możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu kosmetyków HD. Dobry makijaż fotograficzny to duża dawka matu, barwy i kontrastu, precyzja wykonania i umiejętność doboru jego natężenia do danej osoby i oświetlenia. Niezbędny zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny w dniu sesji ślubnej, narzeczeńskiej, rodzinnej.

45min.
120PLN

MAKIJAŻ MEDYCZNY

Kamuflaż to ratunek dla osób z poważnymi defektami skóry - ukryje m.in. blizny, plamy w bielactwie, sińce, przebarwienia, trądzik różowaty, a nawet tatuaże. Do wykonania stosuje się profesjonalne korektory o dużej zawartości pigmentu i wysokim stopniu krycia, pudry i spraye fiksujące. Prawidłowo utrwalony makijaż medyczny jest odporny na wodę, pot i wysoką temperaturę.

30min. - 1,5h
50 - 100PLN

Usługa wykonywana jest w salonie kosmetycznym (Akademia Piękna, al. Jana Pawła II 63b Ostrowiec Świętokrzyski). W przypadku każdej rezerwacji konieczna jest wpłata zadatku 40zł/osobę (przelewem lub osobiście). Gwarancję wykonania usługi zapewnia umowa. Pracujemy również w niedziele i niektóre święta - cena każdego makijażu to 150PLN. Poza sezonem i najbardziej popularnymi datami istnieje możliwość dojazdu do klienta w przypadku makijażu dla większej ilości osób (oferta ustalana indywidualnie).