O mnie

Edyta Parka - dyplomowana wizażystka i kosmetolog, współtwórca wielu sesji zdjęciowych, wielokrotny uczestnik warsztatów z zakresu stylizacji i wizażu (m.in. w prestiżowym Institute Of Image Management oraz szkolenia Jolanty Wagner w Warszawie.) Posiada uprawnienia do wykonywania zawodu wizażysty i stylisty. Właściciel NOIR MAKE-UP STUDIO - pierwszego profesjonalnego studio wizażu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Edyta Parka - podczas pracy

Kreatywny entuzjasta z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi, pasjonat sztuki wizażu zorientowany na najnowsze techniki i trendy. Specjalizuje się w makijażu ślubnym i fotograficznym, uwielbia podkreślać piękno kobiet bez względu na wiek. Podpowiada lub odradza, zawsze biorąc pod uwagę osobiste upodobania klienta. Realizując plany samorozwoju ciągle podwyższa standard oferowanych usług. Inspiracje czerpie ze świata mody, fotografii i filmu. Bezwzględnie kocha to co robi.

Doświadczenie to setki makijaży wykonanych podczas współpracy z osobami prywatnymi, fotografami, salonami urody, podczas eventów, pokazów mody oraz na stanowisku wizażysty marki Inglot. Wraz z kosmetologami, stylistami fryzur, fotografami oraz florystami tworzy grupę specjalistów w kreowaniu wizerunku ślubnego.