Nasza oferta

  /  Nasza oferta

Już teraz w ofercie naszego salonu znajdują się nie tylko profesjonalne makijaże (ślubny, okolicznościowy, fotograficzny, medyczny), ale także opalanie natryskowe wykonywane najwyższej jakości produktami australijskiej firmy MineTan, oraz profesjonalna stylizacja brwi (architektura i geometria, henna pudrowa, laminacja i botox oraz regulacja woskiem i pęsetą).

 

Profesjonalny makijaż ślubny lub wieczorowy to zbliżenie do klasycznego ideału piękna poprzez poprawę kształtu oczu, ust i brwi oraz proporcji między nimi.

Całości dopełniają indywidualnie dobrane odcienie pomadki, różu i cieni do powiek, tworząc grę kontrastów, a tym samym najciekawszy punkt naszego wizerunku.

Zestawienie wizji wizażysty z preferencjami i wymaganiami malowanej osoby jest niezbędne do wykonania profesjonalnego makijażu, zadowalającego najważniejszą ze stron – klienta. 

Zastosowanie doskonałej jakości kosmetyków- wodoodpornych baz, utrwalaczy, preparatów antypotowych, używanych w pracy w TV, teatrze i filmie, pozwala zapomnieć o poprawkach nawet do 36h.

W makijażu niezmiernie ważny jest właściwie wykonany modelarz, oparty na technikach światłocienia, który nada odpowiednich proporcji poszczególnym elementom twarzy, wyeksponuje atuty i odwróci uwagę od niedoskonałości, natomiast techniki kamuflażu perfekcyjnie ukryją nie tylko niedoskonałości takie jak przebarwienia, naczynka czy cienie pod oczami, ale także poważne i trudne do zakamuflowania defekty skóry.

 

Bardzo ważną rolę odgrywają także piękne i zadbane brwi, dlatego też w naszym studio pojawiły się usługi z zakresu ich stylizacji.

Świetnie sprawdzi się także opalanie natryskowe, które sprawi że wasza skóra niezależnie od pory roku będzie muśnięta słońcem.

Opalenizna podkreśli waszą urodę, optycznie wysmukli oraz nawilży wasze ciało. Sprawi, że będziecie wyglądać i czuć się zjawiskowo, podczas ważnych dla was uroczystości.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą na sezon 2022 oraz 2023: