Makijaż Ślubny

  /    /  Makijaż Ślubny

Połączenie młodzieńczej świeżości z ponadczasową elegancją, oparte na porozumieniu, uzyskanym dzięki obowiązkowemu spotkaniu próbnemu. Zastosowane barwy harmonizują z typem urody, nawiązując do stylu sukni, dodatków i wiązanki. Z pomocą odpowiednich technik można subtelnie podkreślić urodę Panny Młodej, zachowując jednocześnie zasady precyzyjnego i trwałego make-up’u. Prawidłowo wykonany modelarz twarzy oraz dodatki w postaci kępek rzęs czynią makijaż perfekcyjnym bez efektu maski. Trwałość i jakość makijażu zapewniają profesjonalne wodo- i potoodporne kosmetyki oraz preparaty utrwalające. Tak wykonany profesjonalny makijaż ślubny zapewni idealny efekt na fotografii i filmie.

  • MAKIJAŻ PRÓBNY ŚLUBNY PANNY MŁODEJ

  • Od 250

    Makijaż próbny przyszłej Panny Młodej, to pozycja obowiązkowa przed ostatecznym makijażem ślubnym. Sprawi on, że i my i wy będziecie w pełni zadowolone z efektu końcowego. Pamiętajcie, że to wydarzenie jak żadne inne. Zależy nam na tym, abyście czuły się w tym ważnym dla was dniu pięknie i komfortowo.

  • KOREKTA PANA MŁODEGO

  • 90

    25 min

  • Makijaż Pana Młodego to w prawidłowym rozumieniu delikatna korekta niedoskonałości z zastosowaniem preparatu antypotowego i utrwalaczy, która pozwoli utrzymać naturalny i elegancki wygląd przez całą uroczystość. Subtelny efekt matowej skóry utrzymuje się bez względu na aktywność i temperaturę.

Wszystkie wizyty w naszym salonie umawiane są wyłącznie drogą telefoniczną.

Prosimy o kontakt w godzinach od 8:00 do 18:00