Kim jestem

Edyta Parka

Dyplomowany Mistrz w zawodzie: wizażysta, założyciel NOIR make-up studio, instruktor i trener wizażu. Z wykształcenia kosmetolog, specjalista w makijażu ślubnym, wieczorowym, artystycznym i fotograficznym. Prace w portfolio zostały docenione m.in. przez , Dark Beauty Magazine, Elegant Magazine, Confashion Magazine, ScorpioJin (Niemcy/USA), Avarii (Wielka Brytania), e-makeupownia, www.vogue.it i innych. Doświadczenie to setki makijaży wykonanych podczas współpracy z osobami prywatnymi, fotografami, podczas eventów i pokazów mody.

Od 2010r. doskonali umiejętności na pokazach najlepszych instruktorów w Polsce i za granicą (m.in. w London Hair and Beauty, u Lan Nguyen-Grealis, Paula Merchant’a, Gemmy Horner, Daniela Sandler (UK), Beni Durer, Tatyany Dyakovej (Rosja), Davida Molina (Hiszpania), Einat Dan (Izrael), Slavy Chaiki (Ukraina), Iryny Soroki i wielu innych).

Kreatywny entuzjasta z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi, pasjonat sztuki wizażu zorientowany na najnowsze techniki i trendy. Uwielbia podkreślać piękno kobiet bez względu na wiek. Podpowiada lub odradza, zawsze biorąc pod uwagę osobiste upodobania klienta.

Realizując plany samorozwoju ciągle podwyższa standard oferowanych usług. Inspiracje czerpie ze świata mody, fotografii i filmu.

Bezwzględnie kocha to co robi.

copyright edge-themes 2017