Blog

  /  Porady   /  WSZYSTKO O MAKIJAŻU ŚLUBNYM

WSZYSTKO O MAKIJAŻU ŚLUBNYM

Co powinnaś wiedzieć, zanim umówisz się na makijaż ślubny w NOIR make-up:

 1. Makijaż próbny jest obowiązkowy przed ślubem. Dzięki niemu skonfrontujesz swoją wizję makijażu ślubnego z wizją wizażystki i obie unikniecie stresu w tym dniu. Podczas  spotkania próbnego przeprowadzimy rzetelny wywiad odnośnie Twojej stylizacji i preferencji, dlatego warto mieć ze sobą zdjęcia sukni, fryzury, kwiatów, dodatków. Jest to jeden odpowiednio utrwalony makijaż z możliwością drobnej modyfikacji według Twoich potrzeb. Po spotkaniu wykonujemy zdjęcia i wypełniamy szczegółową kartę makijażu z zaznaczeniem użytych kosmetyków i Twoich uwag. Potrzebujemy ok. 60 minut czyli nieco dłużej niż na standardowy makijaż. W dniu ślubu karta klienta pozwala nam odwzorować makijaż w krótszym czasie. Wiele z Was umawia się na kolejny makijaż próbny w innym dniu, by zobaczyć siebie w innej odsłonie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, ale możecie być pewne, że odradzimy Wam makijaż, który będzie niekorzystny. W doborze makijażu sugerujemy się typem urody, wybraną przez Was stylizacją, odcieniem bieli ślubnej, kwiatów a także najnowszymi trendami.
 2. Makijaż próbny wykonujemy zazwyczaj w ostatnim miesiącu przed ślubem. Idealnie, jeśli nie będziecie już zmieniać koloru włosów i stopnia opalenizny. Obowiązują te same zasady jak przed każdym makijażem – prosimy o brak makijażu, regulację brwi i przygotowanie cery.
 3. Brak osób towarzyszących wpłynie pozytywnie na komfort pracy wizażystki zarówno w dniu próby, jak i ślubu.
 4. Jeśli czujesz, że potrzebujesz porady już na etapie planowania uroczystości, chętnie pomożemy Ci zaplanować oprawę ślubu zgodnie z Twoim typem urody. W tym celu zapraszamy do skorzystania ze ślubnej analizy kolorystycznej.
 5.  Z przyczyn organizacyjnych nie ma możliwości wykonania makijażu próbnego w soboty. Jest to czas dla Panien Młodych i ich bliskich.
 6. Nie dojeżdżamy do klienta bez względu na ilość osób, cenimy sobie komfort pracy i profesjonalne warunki w naszym studio.
 7. Nasi wizażyści posiadają doświadczenie i wykształcenie kierunkowe w zawodzie. Wierzymy w rzetelną edukację i regularnie się szkolimy. Jesteśmy na bieżąco z nowościami. Możecie nam zaufać 🙂
 8. Już teraz możecie skorzystać w naszym studio także ze stylizacji brwi, czy z opalania natryskowego
 9. Z makijażu próbnego mogą skorzystać również bliskie Wam osoby.
 10. Makijaż jest wodoodporny i można go wykonać zarówno przed jak i po wizycie u fryzjera.
 11. Odwzorowanie makijażu próbnego w dniu ślubu wymaga od wizażysty skupienia i uwagi, a także odpowiedzialności za Wasz perfekcyjny wizerunek i dyspozycyjności bez względu na przeziębienie czy złe samopoczucie.
 12. Z uwagi na komfort pracy oraz organizację pracy w studio prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących oraz punktualność. Obecność fotografa / kamerzysty musi być zapowiedziana. Może to być maksymalnie 1 osoba – kamerzysta lub fotograf.
 13. Mimo naszych starań, mogą zdarzyć się niewielkie opóźnienia, prosimy wziąć to pod uwagę rezerwując czas na usługę.
 14. Kępki rzęs o wartości 25 zł od 2019 r. będą w cenie każdej usługi. Rzęsy przedłużone wcześniej w gabinecie kosmetycznym powinny być wykonane przez doświadczoną osobę, wysokiej jakości materiałami. Nie przeszkadzają one wykonaniu makijażu ale mają duży wpływ na jego efekt końcowy.
 15. Makijaż dekoltu lub pleców kosztuje dodatkowo 25 zł.
 16. W ostatnich miesiącach przed ślubem należy zadbać odpowiednio o właściwy poziom wygładzenia oraz nawilżenia skóry.
 17. Dbając o Wasze zdrowie, stosujemy dezynfekcję o charakterze medycznym narzędzi i powierzchni.
 18. Zadatki są bezzwrotne w razie rezygnacji z usługi bez względu na powód.
 19. Rezerwacjami oraz grafikiem wszystkich wizażystek zajmuje się Edyta pod numerem tel. 721353229. Jest to najszybsza forma kontaktu.

Brak komentarzy

Napisz komentarz